NZF220DFT1G
Číslo produktu DigiKey
NZF220DFT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NZF220DFT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NZF220DFT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NZF220DFT1G
Popis
FILTER RC(PI) 110 OHMS ESD SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
50 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
RC (Pi) EMI filtr 2nd Objednávka Dolní propust 2 Kanál R = 110Ohm, C = 22pF 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Kategorie
Odpor - kanál (ohmy)
110
Výrobce
onsemi
Hodnoty
R = 110Ohm, C = 22pF
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochrana ESD
Ano
Stav součásti
Aktivní
Aplikace
Datové linky pro mobilní zařízení
Typ
Dolní propust
Způsob montáže
Montáž na povrch
Řád filtru
2nd
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Technologie
RC (Pi)
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)
Počet kanálů
2
Výška
0,043" (1,09mm)
Středový / dělicí kmitočet
220MHz (mezní kmitočet)