NVHL025N65S3
Číslo produktu DigiKey
NVHL025N65S3-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NVHL025N65S3
Popis
MOSFET N-CH 650V 75A TO247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 75A (Tc) 595W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
236 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±30V
Řada
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7330 pF @ 400 V
Balení
Trubice
Rozptylový výkon (Max)
595W (Tc)
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ tranzistoru FET
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Kvalifikace
AEC-Q101
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
25mOhm při 37,5A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 3mA