NVHL020N090SC1
Číslo produktu DigiKey
5556-NVHL020N090SC1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NVHL020N090SC1
Popis
SICFET N-CH 900V 118A TO247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 900 V 118A (Tc) 503W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NVHL020N090SC1 Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
196 nC @ 15 V
Mfr
Vgs (max)
+19V, -10V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4415 pF @ 450 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
503W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
900 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Způsob montáže
Průchozí otvor
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Rds zap (max) při Id, Vgs
28mOhm při 60A, 15V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
4,3V při 20mA