NTTFS4C10NTWG
Číslo produktu DigiKey
NTTFS4C10NTWGOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NTTFS4C10NTWGOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NTTFS4C10NTWGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTTFS4C10NTWG
Popis
MOSFET N-CH 30V 8.2A/44A 8WDFN
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 30 V 8,2A (Ta), 44A (Tc) 790mW (Ta), 23,6W (Tc) Montáž na povrch 8-WDFN (3,3x3,3)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,2V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
18.6 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±20V
Stav součásti
Zastaralé
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
993 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
790mW (Ta), 23,6W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
8-WDFN (3,3x3,3)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
7,4mOhm při 30A, 10V