NTTFS015P03P8ZTWG
Číslo produktu DigiKey
488-NTTFS015P03P8ZTWGTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NTTFS015P03P8ZTWGCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NTTFS015P03P8ZTWGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTTFS015P03P8ZTWG
Popis
MOSFET P-CH 30V 13.4A/47.6A 8DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 30 V 13,4A (Ta), 47,6A (Tc) 2,66W (Ta), 33,8W (Tc) Montáž na povrch 8-WDFN (3,3x3,3)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NTTFS015P03P8ZTWG Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
62.3 nC @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±25V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2706 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,66W (Ta), 33,8W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
8-WDFN (3,3x3,3)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
9,3mOhm při 12A, 10V