NTP110N65S3HF
Číslo produktu DigiKey
NTP110N65S3HFOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTP110N65S3HF
Popis
MOSFET N-CH 650V 30A TO220-3
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 30A (Tc) 240W (Tc) Průchozí otvor TO-220-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NTP110N65S3HF Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 740µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
62 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Balení
Trubice
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2635 pF @ 400 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
240W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Průchozí otvor
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-220-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
110mOhm při 15A, 10V