NTMTSC1D6N10MCTXG
NTMTSC1D6N10MCTXG
Číslo produktu DigiKey
488-NTMTSC1D6N10MCTXGTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NTMTSC1D6N10MCTXGCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NTMTSC1D6N10MCTXGDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTMTSC1D6N10MCTXG
Popis
MOSFET N-CH 100V 35A/267A 8TDFNW
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 35A (Ta), 267A (Tc) 5,1W (Ta), 291W (Tc) Montáž na povrch, Smáčitelný bok 8-TDFNW (8,3x8,4)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NTMTSC1D6N10MCTXG Modely
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
106 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
7630 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
5,1W (Ta), 291W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch, Smáčitelný bok
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-TDFNW (8,3x8,4)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
1,7mOhm při 90A, 10V
Základní číslo produktu
Vgs(th) (max) při Id
4V při 650µA