NTMFSC010N08M7
Číslo produktu DigiKey
488-NTMFSC010N08M7TR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NTMFSC010N08M7CT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NTMFSC010N08M7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTMFSC010N08M7
Popis
MOSFET N-CHANNEL 80V 61A
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 40 V 12,5A (Ta), 61A (Tc) 3,3W (Ta), 78,1W (Tc) Montáž na povrch 8-DFN (5x6,15)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,5V při 120µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
38 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2700 pF @ 40 V
Rozptylový výkon (Max)
3,3W (Ta), 78,1W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-DFN (5x6,15)
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
10mOhm při 10A, 10V