NTMFS3D2N10MDT1G
Číslo produktu DigiKey
488-NTMFS3D2N10MDT1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NTMFS3D2N10MDT1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NTMFS3D2N10MDT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTMFS3D2N10MDT1G
Popis
PTNG 100V LOW Q3.2MOHM N-FET, HE
Standardní dodací lhůta výrobce
48 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 19A (Ta), 142A (Tc) 2,8W (Ta), 155W (Tc) Montáž na povrch 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NTMFS3D2N10MDT1G Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 316µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
71.3 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3900 pF @ 50 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,8W (Ta), 155W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,5mOhm při 50A, 10V