NTMFS10N7D2C
Číslo produktu DigiKey
488-NTMFS10N7D2CTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NTMFS10N7D2CCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NTMFS10N7D2CDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTMFS10N7D2C
Popis
MOSFET N-CH 100V 78A 8PQFN
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 100 V 78A (Tc) 83W (Tc) Montáž na povrch 8-PQFN (5x6), Power56
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 150µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
37 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2635 pF @ 50 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
83W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Dodávaná velikost pouzdra
8-PQFN (5x6), Power56
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
6V, 10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
7,2mOhm při 28A, 10V