NTHL067N65S3H
Číslo produktu DigiKey
488-NTHL067N65S3H-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTHL067N65S3H
Popis
POWER MOSFET, N-CHANNEL, SUPERFE
Standardní dodací lhůta výrobce
50 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 40A (Tc) 266W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Kategorie
Rds zap (max) při Id, Vgs
67mOhm při 20A, 10V
Mfr
Vgs(th) (max) při Id
4V při 3,9mA
Řada
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
80 nC @ 10 V
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3750 pF @ 400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
266W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V