NTHL065N65S3F
Číslo produktu DigiKey
NTHL065N65S3FOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTHL065N65S3F
Popis
MOSFET N-CH 650V 46A TO247-3
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 46A (Tc) 337W (Tc) Průchozí otvor TO-247-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NTHL065N65S3F Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 4,6mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
98 nC @ 10 V
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4075 pF @ 400 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
337W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
65mOhm při 23A, 10V