NTH4L060N065SC1
Číslo produktu DigiKey
5556-NTH4L060N065SC1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTH4L060N065SC1
Popis
SIC MOS TO247-4L 650V
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 47A (Tc) 176W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4L
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,3V při 6,5mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
74 nC @ 18 V
Vgs (max)
+22V, -8V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1473 pF @ 325 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
176W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4L
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V, 18V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
70mOhm při 20A, 18V