NTH4L040N65S3F
Číslo produktu DigiKey
NTH4L040N65S3F-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTH4L040N65S3F
Popis
MOSFET N-CH 650V 65A TO247-4
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 650 V 65A (Tc) 446W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4L
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
5V při 2,1mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
158 nC @ 10 V
Řada
Vgs (max)
±30V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
5940 pF @ 400 V
Rozptylový výkon (Max)
446W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
650 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4L
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
40mOhm při 32,5A, 10V