NTH4L020N090SC1
Číslo produktu DigiKey
5556-NTH4L020N090SC1-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NTH4L020N090SC1
Popis
SILICON CARBIDE MOSFET, NCHANNEL
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 900 V 116A (Tc) 484W (Tc) Průchozí otvor TO-247-4L
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4,3V při 20mA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
196 nC @ 15 V
Balení
Trubice
Vgs (max)
+22V, -8V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
4415 pF @ 450 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
484W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
900 V
Způsob montáže
Průchozí otvor
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-247-4L
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
15V, 18V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
28mOhm při 60A, 15V