NSVR30CM3T5G
Číslo produktu DigiKey
488-NSVR30CM3T5GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NSVR30CM3T5GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NSVR30CM3T5GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NSVR30CM3T5G
Popis
DIODE ARR SCHOT 30V 200MA SOT723
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 30 V 200mA Montáž na povrch SOT-723
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Výrobce
onsemi
Doba zpětného zotavení (trr)
5 ns
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 30 V
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota - přechod
125°C
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Třída
Automobilový průmysl
Technologie
Schottky
Kvalifikace
AEC-Q101
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
200mA
Pouzdro
SOT-723
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
800 mV @ 100 mA