NST65010MW6T1G
Číslo produktu DigiKey
NST65010MW6T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NST65010MW6T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NST65010MW6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NST65010MW6T1G
Popis
TRANS 2PNP 65V 100MA SC88/SC70
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Bipolární tranzistorové pole (BJT) 2 PNP (duální) 65V 100mA 100MHz 380mW Montáž na povrch SC-88/SC70-6/SOT-363
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NST65010MW6T1G Modely
Kategorie
Stejnosměrný proudový zisk (hFE) (min) při Ic, Vce
220 při 2mA, 5V
Výrobce
onsemi
Výkon - max
380mW
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Přechodový kmitočet
100MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ tranzistoru
2 PNP (duální)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Proud kolektoru (Ic) (max)
100mA
Pouzdro
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Průrazné napětí kolektor - emitor (max)
65V
Dodávaná velikost pouzdra
SC-88/SC70-6/SOT-363
Saturace Vce (max) při Ib, Ic
650mV při 5mA, 100mA