NSRLL30XV2T1G
Číslo produktu DigiKey
NSRLL30XV2T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NSRLL30XV2T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NSRLL30XV2T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NSRLL30XV2T1G
Popis
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 30 V 200mA Montáž na povrch SOD-523
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NSRLL30XV2T1G Modely
Kategorie
Rychlost
Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 10 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-523
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
30 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
200mA
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
600 mV @ 200 mA