NRVB30H100MFST3G
Číslo produktu DigiKey
488-NRVB30H100MFST3GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NRVB30H100MFST3GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NRVB30H100MFST3GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NRVB30H100MFST3G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 30A 5DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
52 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 30A Montáž na povrch 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Modely EDA/CAD
NRVB30H100MFST3G Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 µA @ 100 V
Dodávaná velikost pouzdra
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
30A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 30 A