NL17SZ32DFT2G
Číslo produktu DigiKey
NL17SZ32DFT2GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NL17SZ32DFT2GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NL17SZ32DFT2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NL17SZ32DFT2G
Popis
IC GATE OR 1CH 2-INP SC88A
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Hradlo OR IC 1 Kanál SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NL17SZ32DFT2G Modely
Kategorie
Klidový proud (max)
1 µA
Mfr
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
32mA, 32mA
Řada
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
4,5ns při 5V, 50pF
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ logiky
Dodávaná velikost pouzdra
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Počet obvodů
1
Pouzdro
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Počet vstupů
2
Základní číslo produktu
Napájecí napětí
1,65V ~ 5,5V