NL17SG04P5T5G
Číslo produktu DigiKey
NL17SG04P5T5GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NL17SG04P5T5GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NL17SG04P5T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NL17SG04P5T5G
Popis
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT953
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Invertor IC 1 Kanál SOT-953
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NL17SG04P5T5G Modely
Kategorie
Výstupní proud - vysoká a nízká úroveň
8mA, 8mA
Mfr
Logická úroveň - nízká
0,7V ~ 0,8V
Řada
Logická úroveň - vysoká
1,7V ~ 2V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Maximální prodleva šíření při U a max. CL
4,4ns při 3,3V, 30pF
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ logiky
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet obvodů
1
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-953
Počet vstupů
1
Pouzdro
SOT-953
Napájecí napětí
0,9V ~ 3,6V