NCV8768CD33ABR2G
Číslo produktu DigiKey
488-NCV8768CD33ABR2GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NCV8768CD33ABR2GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NCV8768CD33ABR2GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCV8768CD33ABR2G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 14-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 14-SOIC
Kategorie
Klidový proud (Iq)
35 µA
Mfr
PSRR
60dB (100Hz)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit, Reset, Sledovací zařízení
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
40V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pouzdro
14-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Pokles napětí (max)
0,6V při 150mA