NCV84120DR2G
Číslo produktu DigiKey
488-NCV84120DR2GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NCV84120DR2GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NCV84120DR2GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCV84120DR2G
Popis
SELF PROTECTED VERY LOW IQ HIGH
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Výkonový spínač/řadič 1:01 N-kanál 9A 8-SOIC
Kategorie
Proud - výstup (max)
9A
Mfr
Rds zap (typická hodnota)
120mOhm
Typ vstupu
Neinverzní
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Automatický restart
Typ spínače
Ochrana proti poruchám
Počet výstupů
1
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Poměr - vstup:výstup
1:01
Výstupní konfigurace
Horní část
Typ výstupu
N-kanál
Způsob montáže
Montáž na povrch
Rozhraní
Logický
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Napětí - zátěž
4V ~ 28V
Pouzdro
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
4V ~ 28V