NCV51313ADR2G
Číslo produktu DigiKey
488-NCV51313ADR2GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NCV51313ADR2GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NCV51313ADR2GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCV51313ADR2G
Popis
130V HIGH SIDE DRIVER
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Horní-strana IO hradlového řadiče Neinverzní 8-SOIC
Kategorie
Výstupní špičkový proud (zdroj, aktivní zátěž)
2A, 3A
Výrobce
onsemi
Typ vstupu
Neinverzní
Digi-Reel®
Napětí v horní části mostu - max (bootstrap)
130 V
Stav součásti
Aktivní
Doba náběhu/doběhu (typická hodnota)
11ns, 10ns
Konfigurace při buzení
Horní-strana
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Typ kanálu
Jednoduchý
Třída
Automobilový průmysl
Počet ovladačů
1
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ hradla
MOSFET (N-kanál)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napájecí napětí
8V ~ 19V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Logické napětí - VIL, VIH
1,3V, 1V