NCV4274CST33T3G
Číslo produktu DigiKey
488-NCV4274CST33T3GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NCV4274CST33T3GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NCV4274CST33T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCV4274CST33T3G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 400MA SOT-223
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 400mA SOT-223 (TO-261)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCV4274CST33T3G Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
250 µA
Mfr
Odebíraný proud (max)
35 mA
Digi-Reel®
PSRR
60dB (100Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Přehřátí, Obrácená polarita, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C (TJ)
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
40V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Pokles napětí (max)
0,5V při 250mA