NCV1117DT33T5G
Číslo produktu DigiKey
NCV1117DT33T5GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCV1117DT33T5GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCV1117DT33T5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCV1117DT33T5G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A DPAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCV1117DT33T5G Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
10 mA
Mfr
PSRR
64dB (120Hz)
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Výstupní konfigurace
Třída
Automobilový průmysl
Typ výstupu
Kvalifikace
AEC-Q100
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
20V
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Pokles napětí (max)
1,2V při 800mA