NCP715SN50T1G
Číslo produktu DigiKey
488-NCP715SN50T1GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NCP715SN50T1GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NCP715SN50T1GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP715SN50T1G
Popis
IC REG LINEAR 5V 200MA 5-TSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 5-TSOP
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
5.8 µA
Digi-Reel®
PSRR
56dB (100kHz)
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TA)
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - vstup (max)
24V
Dodávaná velikost pouzdra
5-TSOP
Napětí - výstup (min/fixní)
5V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,35V při 50mA