NCP702SN33T1G
Číslo produktu DigiKey
NCP702SN33T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCP702SN33T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCP702SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP702SN33T1G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-TSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 200mA 5-TSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCP702SN33T1G Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
16 µA
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Měkký start, Uzávěr při podpětí (UVLO)
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
5-TSOP
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V