NCP699SN33T1G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | NCP699SN33T1G |
Popis | IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5-TSOP |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 5-TSOP |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | NCP699SN33T1G Modely |
Kategorie | Proud - výstup |
Mfr | Klidový proud (Iq) 90 µA |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 1kHz) |
Stav součásti Aktivní | Řídicí funkce Povolit |
Výstupní konfigurace | Ochranné funkce Nadproud, Přehřátí |
Typ výstupu | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Napětí - vstup (max) 6V | Pouzdro SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5 |
Napětí - výstup (min/fixní) 3,3V | Dodávaná velikost pouzdra 5-TSOP |
Pokles napětí (max) 0,36V při 150mA | Základní číslo produktu |