NCP699SN33T1G
Číslo produktu DigiKey
NCP699SN33T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCP699SN33T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCP699SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP699SN33T1G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 5-TSOP
Standardní dodací lhůta výrobce
17 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA 5-TSOP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCP699SN33T1G Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
90 µA
Digi-Reel®
PSRR
55dB ~ 50dB (120Hz ~ 1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SOT-23-5 tenký, TSOT-23-5
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
5-TSOP
Pokles napětí (max)
0,36V při 150mA