NCP5500DADJR2G
Číslo produktu DigiKey
NCP5500DADJR2GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCP5500DADJR2GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCP5500DADJR2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP5500DADJR2G
Popis
IC REG LIN POS ADJ 500MA 8-SOIC
Standardní dodací lhůta výrobce
11 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Nastavitelný 1 Výstup 500mA 8-SOIC
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCP5500DADJR2G Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
500 µA
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
20 mA
Stav součásti
Aktivní
PSRR
75dB ~ 70dB (120Hz ~ 10kHz)
Výstupní konfigurace
Řídicí funkce
Povolit
Typ výstupu
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Obrácená polarita
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
16V
Napětí - výstup (min/fixní)
1,25V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí - výstup (max)
Dodávaná velikost pouzdra
8-SOIC
Pokles napětí (max)
0,7V při 500mA