NCP170BXV150T2G
Číslo produktu DigiKey
488-NCP170BXV150T2GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-NCP170BXV150T2GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-NCP170BXV150T2GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP170BXV150T2G
Popis
IC REG LINEAR 1.5V 150MA SOT-563
Standardní dodací lhůta výrobce
23 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-563
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCP170BXV150T2G Modely
Kategorie
Klidový proud (Iq)
900 nA
Mfr
PSRR
57dB (1kHz)
Digi-Reel®
Řídicí funkce
Povolit
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TJ)
Pouzdro
SOT-563, SOT-666
Napětí - vstup (max)
5,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-563
Napětí - výstup (min/fixní)
1,5V