NCP1250BP65G
Číslo produktu DigiKey
NCP1250BP65GOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP1250BP65G
Popis
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP
Standardní dodací lhůta výrobce
33 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Offline převodník Zpětný běh Topologie 65kHz 8-PDIP
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCP1250BP65G Modely
Kategorie
Pracovní cyklus
80%
Výrobce
onsemi
Spínací kmitočet
65kHz
Balení
Trubice
Ochrana proti poruchám
Překročení výkonu, Přepětí, Zkrat
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Výstupní izolace
Izolovaný
Pouzdro
8-DIP (0,300", 7,62mm)
Vnitřní spínač(e)
Ne
Dodávaná velikost pouzdra
8-PDIP
Topologie
Zpětný běh
Způsob montáže
Průchozí otvor
Spouštěcí napětí
18 V
Základní číslo produktu
Napájecí napětí (Vcc/Vdd)
8,8V ~ 28V