NCP1117LPST33T3G
Číslo produktu DigiKey
NCP1117LPST33T3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
NCP1117LPST33T3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
NCP1117LPST33T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
NCP1117LPST33T3G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-223
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
NCP1117LPST33T3G Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
700 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
18V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,4V při 1A