MMSZ22T1G
Číslo produktu DigiKey
MMSZ22T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MMSZ22T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MMSZ22T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MMSZ22T1G
Popis
DIODE ZENER 22V 500MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
45 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 22 V 500 mW ±5% Montáž na povrch SOD-123
Modely EDA/CAD
MMSZ22T1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 15.4 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
55 Ohms