MM5Z10VT5G
Číslo produktu DigiKey
488-MM5Z10VT5GTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-MM5Z10VT5GCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-MM5Z10VT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM5Z10VT5G
Popis
DIODE ZENER 10V 500MW SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
54 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 10 V 500 mW ±6% Montáž na povrch SOD-523
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 8 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±6%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-523
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
20 Ohms