MM3Z9V1B
Číslo produktu DigiKey
MM3Z9V1BTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z9V1BCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z9V1BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z9V1B
Popis
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F
Standardní dodací lhůta výrobce
13 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 9.1 V 200 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323F
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
450 nA @ 6 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±2%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323F
Výkon - max
200 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
14 Ohms