MM3Z5V6T1G
Číslo produktu DigiKey
MM3Z5V6T1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z5V6T1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z5V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z5V6T1G
Popis
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD323
Standardní dodací lhůta výrobce
44 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.6 V 300 mW ±7% Montáž na povrch SOD-323
Modely EDA/CAD
MM3Z5V6T1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 µA @ 2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±7%
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
40 Ohms