MM3Z5V6C
Číslo produktu DigiKey
MM3Z5V6CTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z5V6CCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z5V6CDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z5V6C
Popis
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 5.6 V 200 mW ±5% Montáž na povrch SOD-323F
Modely EDA/CAD
MM3Z5V6C Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
900 nA @ 2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323F
Výkon - max
200 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
37 Ohms