MM3Z33VB
Číslo produktu DigiKey
MM3Z33VBTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z33VBCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z33VBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z33VB
Popis
DIODE ZENER 33V 200MW SOD323F
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 33 V 200 mW ±2% Montáž na povrch SOD-323F
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
45 nA @ 23 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
1 V @ 10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
Pouzdro
Tolerance
±2%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-323F
Výkon - max
200 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
75 Ohms