MM3Z15VT1G není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Panjit International Inc.
Skladem : 4 975
Katalogový list
Similar
Panjit International Inc.
Skladem : 13 346
Katalogový list
Comchip Technology
Skladem : 1
Zenerova dioda 15 V 300 mW ±5% Montáž na povrch SOD-323
SC-76, SOD-323
MM3Z15VT1G
Číslo produktu DigiKey
MM3Z15VT1GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MM3Z15VT1GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MM3Z15VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MM3Z15VT1G
Popis
DIODE ZENER 15V 300MW SOD323
Podrobný popis
Modely EDA/CAD
MM3Z15VT1G Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
50 nA @ 10.5 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±5%
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
30 Ohms