MC78M15CDTG
Číslo produktu DigiKey
MC78M15CDTGOS-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MC78M15CDTG
Popis
IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Standardní dodací lhůta výrobce
9 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 500mA DPAK
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MC78M15CDTG Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
PSRR
70dB (120Hz)
Balení
Trubice
Ochranné funkce
Přehřátí, Zkrat
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Výstupní konfigurace
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
TO-252-3, DPAK (2 přívody + výstupek), SC-63
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Dodávaná velikost pouzdra
DPAK
Napětí - vstup (max)
35V
Základní číslo produktu
Napětí - výstup (min/fixní)
15V