MC78L12ACPRMG
Číslo produktu DigiKey
MC78L12ACPRMGOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MC78L12ACPRMGOSTB-ND - Páska a krabice (TB)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MC78L12ACPRMG
Popis
IC REG LINEAR 12V 100MA TO92
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 100mA TO-92 (TO-226)
Modely EDA/CAD
MC78L12ACPRMG Modely
Klidový proud (Iq)
6.5 mA
Balení
Řezaná páska (CT)
Páska a krabice (TB)
PSRR
42dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C
Typ výstupu
Způsob montáže
Průchozí otvor
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Pouzdro
TO-226-3, dlouhé těleso TO-92-3, tvarované přívody
Napětí - vstup (max)
35V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-92 (TO-226)
Napětí - výstup (min/fixní)
12V