MC33375ST-3.3T3G
Číslo produktu DigiKey
MC33375ST-3.3T3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MC33375ST-3.3T3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MC33375ST-3.3T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MC33375ST-3.3T3G
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT-223
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-223 (TO-261)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MC33375ST-3.3T3G Modely
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
200 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
13V
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223 (TO-261)
Pokles napětí (max)
0,5V při 300mA