MBRS4201T3G
Číslo produktu DigiKey
MBRS4201T3GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MBRS4201T3GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MBRS4201T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBRS4201T3G
Popis
DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 200 V 4A Montáž na povrch SMC
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Doba zpětného zotavení (trr)
35 ns
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
1 mA @ 200 V
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
200 V
Dodávaná velikost pouzdra
SMC
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
4A
Provozní teplota - přechod
-55°C ~ 150°C
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
860 mV @ 4 A