MBRS1100T3G | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MBRS1100T3G |
Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB |
Standardní dodací lhůta výrobce | 17 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 100 V 1A Montáž na povrch SMB |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | MBRS1100T3G Modely |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 500 µA @ 100 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Způsob montáže |
Stav součásti Aktivní | Pouzdro |
Technologie | Dodávaná velikost pouzdra SMB |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 100 V | Provozní teplota - přechod -65°C ~ 175°C |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 1A | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 750 mV @ 1 A |