MBRB8H100T4G
Číslo produktu DigiKey
MBRB8H100T4GOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MBRB8H100T4GOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
MBRB8H100T4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBRB8H100T4G
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 8A D2PAK
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 8A Montáž na povrch D2PAK
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
4.5 µA @ 100 V
Řada
Kapacita při Vr, F
600pF při 4V, 1MHz
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
D2PAK
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
8A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
710 mV @ 8 A