MBR1100RLG
Číslo produktu DigiKey
MBR1100RLGOSTR-ND - Páska a cívka (TR)
MBR1100RLGOSCT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MBR1100RLG
Popis
DIODE SCHOTTKY 100V 1A AXIAL
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 100 V 1A Průchozí otvor Axiální
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MBR1100RLG Modely
Kategorie
Rychlost
Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 100 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Způsob montáže
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Technologie
Dodávaná velikost pouzdra
Axiální
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
100 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 175°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
1A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
790 mV @ 1 A