LM2575TV-012G
Číslo produktu DigiKey
LM2575TV-012G-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM2575TV-012G
Popis
IC REG BUCK 12V 1A TO220-5
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Pevný 12V 1 Výstup 1A TO-220-5 tvarované vodiče
Modely EDA/CAD
LM2575TV-012G Modely
Kategorie
Napětí - vstup (max)
40V
Stav součásti
Zastaralé
Spínací kmitočet
52kHz
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (min)
4,75V