LM1117MPX-33NOPB
Číslo produktu DigiKey
488-LM1117MPX-33NOPBTR-ND - Páska a cívka (TR)
488-LM1117MPX-33NOPBCT-ND - Řezaná páska (CT)
488-LM1117MPX-33NOPBDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LM1117MPX-33NOPB
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT-223
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 800mA SOT-223
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
LM1117MPX-33NOPB Modely
Klidový proud (Iq)
10 mA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (120Hz)
Provozní teplota
0°C ~ 125°C (TA)
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
20V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
1,2V při 800mA